HAKKINDA

MİSYON

İnşaat sektörünün ihtiyacı olan harita uygulamalarını, Peyzaj mimarlarının ihtiyacı olan bitkisel yapının halihazırı, revize statik proje için gerekli olan yapı rölöveleri BIM yöneticileri için yapı 3D modeli ve tarihi eserlerin fotogrametrik 3D modelini en teknolojik şekilde uygulamak ve haritacılığın başlangıcı ve bitişi olan hata olgusunu minimumda tutup, en zorlayıcı projelerde dahi çözümleyici olmak en büyük hedefimizdir.

VİZYON

İnşaat sektörü çok ciddi şekilde gelişmekte ve hızlanmaktadır. Gerek altyapı ve üstyapı, gerekse peyzaj ve tarihi eser projelerinde kalite, maliyet ve zaman üçlüsünü bir arada götürebilmek için çok iyi planlamalar yapılmakta ve bu planlamaların içine haritacılık girmiş, hatta zorunlu olmuştur. Bu yüzden firma olarak bu sektörde yerimizi alıp, bu planlamaların hatasız gitmesine yardımcı olmaktır.

FOTOGRAMETRİK ÖLÇÜM

Teknolojinin gelişmesi ile beraber, hayatımıza yeni ekipmanlar katılmaya başlamıştır. Kalite, maliyet ve zaman üçlüsünü etkin bir şekilde kullanmanın sonucunda da fotogrametri bir zorunluluk olmuştur. Firmamız 6 yıldır fotogrametri çalışmalarını sürdürmektedir. 

GNSS İLE ÖLÇÜM

Teknoloji her zaman ki gibi yine yardımımıza koştu. Doğru ve etkin kullanıldığında mükemmel sonuçlar veren GNNS sistemi artık haritacılığın vazgeçilmez bir parçası haline gelmiştir. Firmamız kurulduğundan beri ana demirbaşları arasındadır.

YERSEL ÖLÇÜM

Yersel ölçüm teknikleri mm mertebesinde çalışılması gereken alanlarda vazgeçilmezdir. Özellikle inşaat ve makine montaj uygulamalarında kullanılması zorunluluk olan bu teknik şimdilik uzun bir süre hayatımızda olacak. Firma olarak özellikle yüksek katlı yapı aplikasyonların a her zaman kullanmaktayız.

BİTİRDİĞİMİZ PROJELER

Firmamızı kurduğumuzdan bu yana Kübaj hesaplarını da dahil edersek 400’e yakın projeye iştirak etmişiz. Bu projelerin tamamında kalite, müşteri memnuniyeti ve zaman  konusunda çok ciddi çalışmalarımız olmuştur. İnanıyoruz ki mesleğini seven bir ekip, çağa uygun teknolojik cihazlar ve teknik bir yönetimle kalite, müşteri memnuniyeti, ve zaman üçlüsünü sağlamak mümkündür.